Unija studenata Vršac

Unija studenata Vršac

Unija studenata Vršac je nevladina, neprofitna organizacija osnovana sa ciljem jačanja studentske zajednice na teritoriji opštine Vršac.

 

office@studentivrsac.org

Uniunea studenților din comuna Vârșeț alături de clubul de atletism din orașul respectiv denumit „Vršački atletski klub 1926” vă invită sa participați la „Cursa de stradă” organizată în cadrul evenimentului sportiv numit "Olimpiada vârșețeană de stradă" care va avea loc duminică, pe 26 iulie de la orele 19.00.

Cursa este de 5 km iar fondul de premiere este de 800 lei. Toți concurenți și concurentele sunt bineveniti, indiferent de nivelul de instruire și condiția fizică, important este sa nu uitați zâmbetul! Întrecerea este destinată tuturor celor care doresc să petreacă timpul liber în mod creativ, prin sport.

Aplicațiile sunt gratuite, iar câștigătorii, pe lângă premiul în bani și cadourile speciale, vor primii și medalii, dar cel mai rapid concurent va câștiga și u trofeu foarte atractiv.


Înscrieri:
- Prin intermediul site-ului nostru apăsând un click aici;
- Prin pagina noastră de Facebook;
- E-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
- Numărul de telefon 00381 61 31 20 502

Detalii despre traansport puteti gasi pe urmatoarea pagina www.cfrcalatori.ro/trafic-international .

Toate fotografiile evenimentului de anul trecut sunt disponibile pe pagina oficiala de Facebook.

 

petak, 24 jul 2015 19:49

Raspored utakmica za subotu

Žene:

10.00 – 10.20 Snickers – Unix plus
10.20 – 10.40 Eskada bar – Bele Ciganke
10.40 – 11.00 Snickers – Salticon

 

Muškarci:

11.10 – 11.30 Stara Dama – Fine caffe
11.30 – 11.50 Planet win 365 – Sky Bar
11.50 – 12.10 Picerija Masters – Dunsteri
12.10 – 12.30 OK Bavanište – Elktrometal Plus
12.30 – 12.50 Stovarište Garant – Fast food Foodini
12.50 – 13.10 vrsac.mojkraj.rs – spadala
13.10 – 13.30 Design studio Clickman – Fine caffe
13.30 – 13.50 Stara dama – Juniori
13.50 – 14.10 Planet win 365 – Dunsteri
14.10 – 14.30 Picerija Masters – Sky bar
14.30 – 14.50 OK Bavanište – Etno restoran Dinar
14.50 – 15.10 Elektrometal plus – Braća Pavlov
15.30 – 15.50 vrsac.mojkraj.rs – Fast food Foodini
15.50 – 16.10 Braća Pavlov – Etno restoran Dinar

½ finala žene:
A1 – C1
B1 – najbolja drugoplasirana ekipa

¼ finale će igrati:
A1 – C2
B1 – D2
C1 – A2
D1 – B2

Turnir u odbojci počinje u petak (24. jula) u 15.00 i trajaće do 20.40. Nakon toga održaće se žurka u Eskadi, a turnir će se nastaviti u subotu. Organizatori će pravovremeno dati detalje o rasporedu i satnicama za subotu. 

15.00 – 15.20 Snickers – Uniks plus
15.20 – 15.40 Wellnes centar Zona optimizma - Čigre
15.40 – 16.00 Pirane – Bele ciganke
16.00 – 16.20 Snickers - Salticon
16.20 – 16.40 Wellnes centar Zona optimizma – Roda Tours
16.40 – 17.00 Pirane – Eskada bar
17.00 – 17.20 Design studio Clickman – Stara dama
17.20 – 17.40 PlanetWin 365 – Pizzeria Masters
17.40 – 18.00 OK Bavanište – Braća Pavlov
18.00 – 18.20 Stovarište garant – vršac.mojkraj-rs
18 20 – 18 40 FineCaffe – Ekipa Junior
18.40 – 19.00 Sky bar - Dunsteri
19.00 – 19.20 Elektrometal plus – Etno restoran Dinar
19.20 – 19.40 Fast food Foodini – Spadala
19.40 – 20.00 Design studio Clickman – Ekipa Junior
20.20 – 20.40 Stovarište garant - Spadala

 

Spisak grupa možete pogledati klikom ovde. 

Spisak igrača možete pogledati klikom ovde. 

četvrtak, 23 jul 2015 21:02

Spisak igrača za turnir u odbojci

Muške ekipe:

Pizzeria Masters
1. Koča Jovović
2. Dragan Tuvić

Fine Caffe
1. Igor Mirosavljev
2. Dejan Blagojević

Ekipa Junior
1. Zoran Araškov
2. Aleksa Araškov

Sky bar
1. Marko Vidić
2. Nikola Popov

Fast food Foodini
1. Marko Markov
2. Marko Medić

Spadala
1. Vukašin Milinković
2. Vasilije Guculj

Dunsteri
1. Nenad Škorić
2. Stevan Tintor

Etno restoran Dinar
1. Srđan Đorđev
2. Bojan Stankov

Design studio Clickman

1. Stevan Stamenković

2. Đokica Stamenković

Braća Pavlov
1. Dejan Pavlov
2. Stevica Virijević

Vršac.mojkraj.rs
1. Aleksasndar Đorić
2. Deni Marček

Stara dama
1. Dacevac
2. Vasilije

PlanetWin 365
1. Davor Karakašević
2. Dušan Bogunović

Stovarište Garant
1. Nikola Savin
2. Aleksandar Popović

Elektrometal plus
1. Igor Santrač
2. Nebojša Radović

 

 

Ženske ekipe:

Eskada bar
1. Tijana Stanišić
2. Nađa Paunović
3. Maja

Čigre
1. Sara Dimitrijević
2. Marija Tošić
3. Nađa Dimitrijević

Pirane
1. Tamara Jovančić
2. Sofija Drašković
3. Jelena Grubešić
4. Anastasija Šolanek
5. Dragana Veselinović

Roda Tours
1. Ivana Lazarević
2. Jelena Sirovljević
3. Aleksandra Borišić

Unix plus
1. Anđela Močnik
2. Dragana Jovanović
3. Dragana Brajenović

Wellnes centar Zona optimizma
1. Jovana
2. Dijana
3. Tamara

Bele ciganke
1. Katarina Jovanović
2. Stefana Vukić
3. Alena Markov
4. Marina Mustav

Salticon
1. Aleksandra Zarija
2. Jovana Jović
3. Ana Tasić

Snickers
1. Jasna Stojkov
2. Ivana Stojkov
3. Sofija Djordjev

Raspored utakmica možete pogledati klikom ovde. 

Raspored grupa možete pogledati klikom ovde. 

Večeras je na maloj bini u centru grada održan žreb za kvalifikacioni deo takmičenja u odbojci na pesku koje će se u okviru Vršačke ulične olimpijade - "Sportom do uspeha" održati sutra od 15 časova na gradskom jezeru.


U kvalifikacijama će se u svakoj utakmici igrati po dva seta do 15 poena, a za prolaz dalje boriti 16 timova podeljenih u 4 grupe u muškoj konkurenciji i 9 timova podeljenih u 3 grupe u ženskoj. Po dva najbolja tima iz svake grupe koja ostvare bolju bodovnu raliku će igrati u finalnom delu takmičenja koje će se održati u subotu, 25. jula u 10 na jezeru.


Raspored utakmica - žene


Grupa A


1. Snikers
2.Uniks Plus
3. Salticon


Grupa B


1. Welness centar "Zona optimizma"
2. Čigre
3. Roda Tours


Grupa C


1. Pirane
2. Bele Ciganke
3. Eskada bar


Raspored utakmica - muškarci


Grupa A


1. Design studio "Clickman"
2. Stara dama
3. Fine Caffe
4. Ekipa Juniori


Grupa B


1. Planet Win 365
2. Pizzeria Masters
3. Sky Bar
4. Dunsteri


Grupa C


1. OK Bavanište
2. Elektrometal Plus
3. Braća Pavlov
4. Etno restoran "Dinar"


Grupa D


1. Stovarište Garant
2. Vršac moj kraj
3. Fast food "Foodini"
4. Spadala

Spisak igrača koji igraju u ekipama možete pogledati klikom ovde. 

Raspored utakmica možete pogledati klikom ovde. 


Turnir u odbojci na pesku je organizovan u saradnji sa DKP 2. oktobar i Turističkom organizacijom opštine Vršac i najuspešnije takmičare očekuju pehari i medalje, kao i vredni vaučeri i novčane nagrade. Pored toga, takmičenje će posetiti i specijalni gosti iznenađenja iz sveta sporta, a o kome je tačno reč, otkrićete ako nam se pridružite u navijanju i dobroj zabavi tokom trajanja turnira na gradskom jezeru. Očekujemo Vas!

četvrtak, 23 jul 2015 13:27

Verbalisti – Jezičko putovanje Njujork

>> Uz pomen Unije Studenata dobijate popust od 50EUR na programe Verbalista. <<


Zovu ga „glavni grad sveta“, „grad koji nikada ne spava“ i „Velika jabuka“. Svi nadimci mu pristaju,
imajući u vidu da je Njujork jedan od najnaseljenijih gradova sveta, centar svetske ekonomije, politike, međunarodnih odnosa, kulture, mode i šou biznisa.

Možete birati kurs u trajanju od 2, 3, 4 ili više sedmica. Nastava je organizovana u prepodnevnim ili poslepodnevnim časovima, a jedan čas traje 50 minuta. Ako želite brže napredovanje moguće je uplatiti English Plus program – 5 individualnih časova nedeljno po ceni od $320 nedeljno.

Opšti engleski se može slušati i 6 časova dnevno (28 časova nedeljno, 09.00-15.30h), isto koliko časova ima i kurs poslovnog engleskog jezika (Business English)
koji polaznike direktno vodi ka polaganju ispita za međunarodno priznatu BEC (Cambridge Business English Certificate) diplomu.

Program English for Beginners namenjen je potpunim početnicima. Nastava se organizuje 4 puta godišnje, traje 4 nedelje i održava se u prepodnevnom terminu u malim
grupama do 8 polaznika. Na cenu iskazanu u tabeli za četvoronedeljni kurs engleskog jezika za apsolutne početnike treba dodati $80. Datumi početka ovog programa u 2015: 2. februar, 6. april, 29. jun, 3. avgust i 8. septembar.

Pročitajte više.

ponedeljak, 20 jul 2015 22:06

Izvučene grupe za turnir u stonom tenisu!

Upravo je završen žreb za turnir u stonom tenisu. Turnir počinje sutra u 9.00 (prepodne) na Trgu Svetog Teodora Vršačkog. Pozivamo vas da dođete i podržite sve takmičare. Žreb za dubl konkurenciju će se obaviti na licu mesta. Od 9.00 prepodne kreću grupe 1 i 3 a po završetku tih grupa kreću 5 i 6. Sledi pauza zbog jakog sunca, a turnir se nastavlja od 16.00 časova sa grupama 2 i 4, a zatim 7 i 8.

Grupa 1: Remus Murgu, Bojan Stankov, Viktor Bećirić
Grupa 2: Marinel Ardeljan, Marian Pinku, Danijel Bokšan, Igor Mirosavljev
Grupa 3: Branislav Đan, Miljan Vešović, Aleksa Stojković, Čelić
Grupa 4: Jonel Gajta, Aleksandar Žijan, Nikola Basaraba, Dušan Vezmar
Grupa 5: Lazar Grbić, Nikola Filipović, Marin Pinku, Ivan Vučetić
Grupa 6: Adrian Ambruš, Koča Jovović, Milan Latković, Mihailo Vešović
Grupa 7: Vukašin Basaraba, Radivojević, Gabriel Murgu, Srđan Pomorišac
Grupa 8: Dejan Đorđev, Darko Šićarov, Dejan Muntean, Lucian Bogda

ponedeljak, 20 jul 2015 07:20

Satnica Vršačke ulične olimpijade

Prošla su 3 dana Vršačke ulične olimpijade i imali smo priliku da uživamo u basketu i uličnoj trci. Naredni sportovi koji nas očekuju su plivanje, stoni tenis, odbojka na pesku i trčanje. Pogledajte satnice kada će se održati ta takmičenja:

1. Plivanje (20. juli) – početak je u 17.00 na Vršačkom jezeru. Dođite bar pola sata ranije zbog prijava;
2. Stoni tenis (21.juli) – početak je u 9.00 (prepodne) u centru grada;
3. Stoni tenis (22. juli) – početak je u 9.00 (prepodne) u centru grada;
4. Tribina o sportu i zdravim stilovima života (23. jul) – mala bina u centru, početak je od 20.00;
5. Odbojka na pesku (24. jul) – početak je od 16.00 na Vršačkom jezeru;
6. Odbojka na pesku (25.jul) – početak je od 10.00 (prepodne);
7. Ulična trka (26. jul) – početak je od 18.00, a proglašenje pobednika i najboljih takmičara cele Vršačke ulične olimpijade je od 19.00 na maloj bini na Trgu Svetog Teodora Vršačkog.

Prvog dana "Vršačke ulične olimpijade - Sportom do uspeha" završen je kvalifikacioni deo turnira u basketu koji se igrao na Poletu. 
 
Za prolaz u 16 najboljih borile su se 32 ekipe iz raznih gradova širom Srbije koje su bile podeljene u 8 grupa od 4 timova, od kojih su dva najbolja obezbedila prolaz u završni deo takmičenja koji će se igrati sutra na gradskom trgu.
 
Između mečeva su odigrana i kvalifikaciona takmičenja u kategorijama 1x1 i u šutu za tri poena, a finalisti su:
 
Rezultati kvalifikacionog turnira:
 

GRUPA A
16.05 T2 basket 9 Masters –All Star 18:5
17.00 T1 basket 15 Arno Gujon-Roda Tours 12:0

15.00 T1 Basket 1 Masters-Roda Tours 12:5
21.40 T2 basket 44 All Star-Arno Gujon 0:11

19.05 T1 basket 29 Masters-Arno Gujon 10:14
19.05 T2 basket 30 All Star-Roda Tours 10:19

Arno Gujon 3:0 37/10
Masters 2:1 40/24
Roda tours 1:2 24/34
All star 0:3 15/48


GRUPA B

15.00 T2 Basket 2 Design studio ‘Clickman’ – Platina 7:21

16.30 T1 basket 11 Wellnes centar ‘Zona optimizma’ – Platina 10:14

19.20 T1 basket Wellnes centar ‘Zona optimizna’ - Design studio ‘Clickman’ 9:15

Platina 2:0 35/17
Design studio Clickman 2:1 22/30
Zona optimizma 0:2 19/29

Ekipa KK Aranđelovac je otkazala učešće.

GRUPA C

22.15 T2 basket 46 Plandište-Etno restoran ‘Dinar’ 9:17
16.15 T1 basket 10 Knez-Štreberi 9:9 (2:1)

19.35 T1 basket 33 Plandište-Štreberi 0:11
19.20 T2 basket 32 Knez-Etno Restoran ‘Dinar’ 5:12
17.30 T1 basket 19 Knez-Plandište 9:7
17.30 T2 basket 20 Štreberi¬-Etno Restoran ‘Dinar’ 9:21

Etno restoran “Dinar” 3:0 50/23
Knez 2:1 25/29
Štreberi 1:2 30/32
Plandište 0:3 16/37


GRUPA D

15.15 T1 basket 3 Vrsac.MojKraj.rs –Neizbežni 2:5
21.40 T1 basket 43 Cerak-Eskada bar 11:13

19.50 T2 basket 36 Eskada Bar-Vrsac.MojKraj.rs 21:7
18.30 T2 basket 28 Cerak-Neizbežni 13:3

16.45 T2 basket 14 Vršac.MojKraj.rs – Cerak 2:15
22.30 T1 basket 47 Neizbežni – Eskada bar 4:20

Eskada bar 3:0 54/22
Cerak 2:1 29/18
Neizbežni 12/35
vrsac.mojkraj.rs 0:3 9/41


GRUPA E

16.00 T1 basket 8 Fine Caffe –Stovariste Garant 4:6
15.30 T2 basket 6 Elektrometal plus-Jagodara 21:16

17.15 T1 basket 17 Fine Caffe-Jagodora 9:5
17.15 T2 basket 18 Stovariste Garant-Elektrometal plus 16:10

18.15 T2 basket 26 Fine Caffe –Elektrometal plus 10:17
18.30 T1 basket 27 Stovariste Garant-Jagodara 16:13

Stovarište Garant 3:0 38/27
Elektrometal plus 2:1 48/42
Fine caffe 1:2 23/28
Jagodara 0:3 34/46

GRUPA F

15.45 T1 basket 7 KK Buducnost NS – Knige 17:3
21.25 T2 basket 42 Web media agency - Kumarina ekipa 11:11 (0:2)
18.15 T1 basket 25Kumarina ekipa-Knige 19:10
17.45 T1 basket 21 Web media agency - KK Buducnost NS 14:16

20.35 T1 basket 37 Kumarina ekipa - KK Budućnost NS 18:17
16. 45 T1 basket 13 Knige-Web media agency 3:15

Kumarina ekipa 3:0 50:38
KK Budućnost Novi Sad 2:1 50/35
Web media agency 1:2 40/32
Knige 0:3 16/41

GRUPA G

15.15 T2 basket 4 Fast food Foodini - Salticon Neiskusni 8:7 
16.30 T2 basket 12 23-Salticon Neiskusni 7:3
17.45 T2 basket 22 Fast food Foodini-23 – 14:15

23 2:0 22/17
Fast food foodini 1:1 22/22
Salticon 0:2 10/15

Ekipa 3x3 Pazova je otkazala učešće


GRUPA H

15.30 T1 basket 5 Mid or fid-Uniks Plus 5:6
21.10 T2 basket 40 Sky bar- Kladionica ‘Planet win 365’ 14:19

22.30 T 2 basket 48 Kladionica ‘Planet win 365’-Mid or fid 11:0 
17.00 T2 basket 16 Sky bar-Uniks Plus 14:5

18.00 T2 basket 24 Uniks plus- Kladionica ‘Planet win 365’ 8:12
18.00 T1 basket 23 Mid or fid-Sky bar 6:10

Planet win 365 3:0 42/22
Sky bar 2:1 38/30
Uniks plus 1:2 19/31
Mid or fid 0:3 11:27

Parovi 1/8 finala su: 

I1. Arno Gujon – Design studio “Clickman”
I2. Platina – Picerija “Masters”

J1. Etno restoran “Dinar” – Cerak
J2. Knez – Eskada bar

K1. Stovarište Garant – KK Budućnost Novi Sad 
K2. Elektrometal plus – Kumarina ekipa 


L1. 23 – Sky bar 
L2. Fast food foodini – Planet win 365 

Parovi ¼ finala

I1/I2 – J1/J2
K1/K2 – L1/L2


Polufinalni dueli 1x1 će igrati

Stefan Ristić – Bojan Ristić
Nikola Vujović – Stefan Petrović

Rezultati šutiranja za 3:

Stefan Dimitrijević 12
Zoran Luković 10
Milan Munižaba 10
Nikola Vujović 9
Marko Jovanović 9
Dejan Blagojević 8
Aleksandar Bugarin 7
Danilo Čičarević 7
Dragoslav Pavlović 7
Koča Jovović 7
Igor Santrač 7
__________________
Srđan Popović 6
Bojan Radivojević 6
Davor Narančić 6
Vladan Blažić 6
Željko Krle Jovanović 5
Miroslav Dobrosavljević 5
Damir Pap 5
Stefan Momirov 5
Faris Verljašević 5
Igor Mirosavljev 5
Darko Seleši 5
Mladen Zlatić 4
Uroš Vasilevski 4
Miloš Milin 4
Milan Vujičić 4
Stefan Marković 3
Nemanja Mrđa 3
Milan Jovanović 1


Igrači koji su označeni tamnije će sutra nastaviti takmičenje u šutu za 3.

 
Finalni deo takmičenja će se održati sutra na gradskom trgu sa početkom od 17 časova, a najbolja ekipa na sutrašnjem turniru će igrati na završnom turniru 3x3 Srbija u Beogradu. 
 
Očekuje nas uzbudljiva i borbena završnica takmičenja u basketu, te vas pozivamo da u što većem broju sutra podržite svoje favorite, a u slučaju da budete sprečeni, televizija Banat je obezbedila direktan prenos sa početkom od 17 časova.
 
Svim finalistima želimo puno uspeha u sutrašnjoj završnici turnira u basketu!
 
četvrtak, 16 jul 2015 21:05

Sastavi ekipa turnira u basketu

Picerija Masters:
Lazar Popović
Branislav Bojović
Vladan Blažić
Koča Jovović

Fine caffe:
Igor Mirosavljev
Nenad Stanković
Božidar Vladislav
Nikola Vukojević

Saltikon – Neiskusni:
Danijel Olah
Veljko Ogrizović
Dejan Karović
Aleksandar Perović

Uniks plus - Splash brothers:
Aleksandar Milnar
Saša Radović
Stefan Divljak

Knez:
Živanović Nikola
Maltez Branko
Stevanović Igor
Aleksandar Živanov


Jagodara:
Damir Pap
Mate Aleksandar
Marko Lincu
Uroš Radovanović

Monstars – Eskada bar:
Stefan Ristić
Danilo Čičarević
Davor Narančić
Aleksandar Djordjević

Arno Gujon:
Vojislav Petrić
Nikola Stanojević
Nemanja Karalić
Nikola Vujović

Džakovi – Planet win 365:
Nemanja Drašković
Mladen Simeunović
Marko Dugošija
Nemanja Aleksić

Roda tours:
Uroš Vasilevski
Miloš Milin
Vlada Drašković
Marko Ćirović

Etno restoran Dinar:
Marko Jovanović
Nenad Ristić
Dejan Blagojević
Siniša Cvetičanin

VrsacMojkraj.rs:
Srđan Lončarski
Davor Belić
Nenad Ostojić
Zoran Birač

Zona optimizma:
Nikola Orlić
Aleksandar Ilić
Luka Dejanović
Uros Lukovac

Elektrometal plus:
Dejan Stojković
Bojan Ristić
Marko Uzelac
Marko Lalić

3x3 Pazova:
Marko Milanović
Bojan Cobanović
Rastko Carević
Aleksandar Puletić

Kumarina ekipa:
Nikola Pavlović
Nikola Vuković
Nikola Perković
Lazar Zorić

Knige:
Aleksandar Stojanovski
Dusan Živanov
Ivan Foljanski
Dusan Saponjić

Platina:
Stefan Momirov
Dragiša Gačanović
Stefan Gačanović
Milan Munižaba

Stovariste Garant:
Zeljko Muncan
Predrag Savic
Srdjan Savic
Nikol Tijanic

23:
Igor Bolic
Nikola Paunovic
Dalibor Colic

Neizbežni:
Milos Perasović
Aleksandar Morariu
Nemanja Tucovic

KK Buducnost Novi Sad:
Milan Isakov
Filip Kaludjerovic
Nikola Pesic
Goran Vidovic

Cerak:
Vlada Ristovic
Milos Milovanovic
Edin Vešković

Sky Bar:
Stefan Petrovic
Zaim Ugljic
Nikola Mosorinac
Boris Mujkovic

Plandiste:
Zoran Grozdanovski
Milan Stojanovic
Zeljko Jovanovic
Srdjan Mladenovski


Design studio Clickman:
Milan Vujičić
Aleks Ribić
Zoran Kupusavić
Milan Nikolić

All star:
Danijel Simović
Emil Roksa
Renato Roksa

Web media agency:
Petar Vorkapić
Nebojsa Stanojević
Stanko Ilić

KK Aranđelovac:
Starčević Nikola
Uroš Švabić
Antelj Stefan

Fast food foodini
Stefan Radojević
Marko Bogdanović
Mihailo Vešović

Štreberi:
Stefan Dimitrijević
Milos Radulović
Pešanović Luka

Mid or Fid:
Milan Jelovac
Deni Marček
Veljko Živanović

 

Raspored utakmica možete pogledati klikom ovde. 

Sastave grupa možete pogledati klikom ovde.

Budi u toku! :)

Prijavite se na mejling listu kako biste na vreme dobili važna obaveštenja.

Anketa

Šta vidite kao najveći problem mladih u Vršcu?

Nasilje - 16.2%
Nedostatak kulturnih sadržaja - 11.1%
Nedovoljno razvijen noćni život - 9.4%
Nedostatak mesta za rekreativne aktivnosti - 6%
Nedostatak posla/stručne prakse - 46.2%
Nedostatak neformalnih edukacija - 11.1%

Ukupno glasova: 117
Glasanje je završeno, dana : avgust 17, 2017

edukacija-logo-kursevi

Baner 231x173

 

  • 1
  • 2
  • 3

edukacija

VAK

PokrajinskiSekretarijatZaSportIOmladinu

OpstinaVrsac

TOV

PricajmoOTome

VrsacMOJKraj

OklagijaRS

iserbia

parakvadvs

VrsacPlus

Cefix

ClickMan

KulturniCentarVrsac

ArchLAB