Ko kaže da u isto vreme ne može da se sprema ispit za junski rok i cirkuliše gradom po kulturnim događajima i kafićima? Zato vam, kao i svake nedelje, donosimo pregled raznih dešavanja, na vama je samo da se odlučite! Mi vršački studenti smo svemogući :)
KULTURA
Kulturni centar Vršac
Petak - Promocija knjige „Dominantna i neželjena elita“ Latinke Perović, 19h
Tačka susretanja
Petak - Tribina: Snežana Radojičić - Od cikloputnika do ciklonomada, 19h
Ponedeljak - Predavanje: Porodični raspored, 18h
Utorak - Veče aforizama "Primeri optimizma", 18h
NP "Sterija"
Četvrtak - "Zemljaci", mala scena “Tomislav Pejčić”, 20h
Nedelja - "Neviđena crvenkapa", velika scena, 11h
Utorak - "Laku noć majko", mala scena "Tomislav Pejčić", 20h
ZABAVA
Četvrtak
London Pub - Bend Vostok
Petak
Caffe Priča - Karaoke Party
Čađava Furuna - Sonja i Kavaljeri
Eskada bar - Tempero Band (otvaranje letnje bašte)
Kwon - Cocktail Party i DJ Pajke
Subota
Caffe Jazzva - Acoustic Boom Band
Čađava Furuna - Bend "Rezervni plan"
Kwon - Alen Vukov & Band
CIRKULIRANJE
Bašta doma vojske
Radionica gitare muzičkog centra Zvončići,10:00 - 10:30
Hor muzičkog centra Zvončići, 10:30 - 11:00
KUD Mladost,Temišvar, 11:00 - 11:45
Izložba Kreativnog centra Zibilibi Creativ, 10:00 - 11:00
Park (Muzički paviljon)
Koncert za naše bake i deke, Muzička škola Josif Marinković, 11:00 - 12:30
Ekološka radionica "Drvo života", Atelje Morariu, 12:00
SVEČANO OTVARANJE FESTIVALA, 12:30
Muzička škola Josif Marinković, 13:00 - 14:00
KOV (Susret mladih pisaca), 14:00 - 14:45
Breg/Vršačka kula
Sportski paraglajding klub - Berkut - Vršac Open 2016, 13:00
Klub ekstremnih sportova Izazov - Glavni program, 13:30
Slobodno penjanje (Free climbing)
Skyrunner radionica - cipele za skakanje
Slacklining radionica - hodanje po konopcu
Downhill promocija - biciklistički spust niz planinu
Park
Salon vina, 11:00 - 15:00
Izložba - Park nekad i sad (Udruženje Feliks Mileker)
Salon knjiga (Književna opština Vršac)
Kritična masa, zajednička biciklistička vožnja, 17h
Ruski park
Salsa žurka, plesne škole Agua i Ritmos Del Mundo, 17:30 - 18:30
Happy Hour: vršački kafići - partneri CirKuliranja, 18:30 - 21:00
Izložba crteža akademske slikarke Jelene Gorički, Kafe galerija Galerijana, 19:00
Rimokatoliča crkva sv. Gerharda
Koncert Orgulje, 19:45 - 20:45
Bašta doma vojske - rok koncert
Gedeon Alpha Bend, 21:00
23rd Floor Elevator Drop, 21:45
The Hoods, 22:30
Raskid 13, 23:15
Hadži Prodane Duše, 00:00 - 01:00