Tokom prvog dana Vršačke ulične olimpijade odigran je turnir u odbojci na pesku na gradskom jezeru. Učešće je uzelo 16 muških ekipa, stim što je u jednoj ekipi u paru sa muškarcem igrala Nataša Borki, nekadašnja prvakinja Balkana u odbojci na pesku. Posetiocima su se, pored ekipa iz Vršca, predstavile i veoma kvalitetne ekipe iz Bavaništa, Bačke Palanke, Jasenova i…