petak, 17 jul 2015 11:52

Vršačka ulična olimpijada nastavlja se večeras u Eskada baru

Napisala 
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)

Nakon završetka današnjeg turnira u basketu, predah ćemo napraviti u Eskada baru. Očekuje vas Keglevich karneval prvi put u Vršcu. Specijalan bend, bina, rasveta, ali i standardno dobar provod zagarantovani su za večeras.  

Unija studenata opštine Vršac poziva sve učesnike Vršačke ulične olimpijade, ali i publiku da nam se pridruže na Keglevich karnevalu u Eskada baru. Vidimo se večeras u 22h!

Pročitano 4864 puta
Andrea Gašparević

andrea.gasparevic@studentivrsac.com

Budi u toku! :)

Prijavite se na mejling listu kako biste na vreme dobili važna obaveštenja.

Šta najviše nedostaje mladima u Vršcu?

Poslovne mogućnosti i zaposlenje - 50%
Obrazovni i naučni resursi - 0%
Kulturni sadržaji (muzeji, galerije, bioskopi) - 50%
Zabavni sadržaji i mesta za kupovinu - 0%
Nešto drugo - 0%

Ukupno glasova: 2
Glasanje je završeno, dana : april 9, 2026