GRUPA A
16.05 T2 basket 9 Masters –All Star 18:5
17.00 T1 basket 15 Arno Gujon-Roda Tours 12:0
15.00 T1 Basket 1 Masters-Roda Tours 12:5
21.40 T2 basket 44 All Star-Arno Gujon 0:11
19.05 T1 basket 29 Masters-Arno Gujon 10:14
19.05 T2 basket 30 All Star-Roda Tours 10:19
Arno Gujon 3:0 37/10
Masters 2:1 40/24
Roda tours 1:2 24/34
All star 0:3 15/48
GRUPA B
15.00 T2 Basket 2 Design studio ‘Clickman’ – Platina 7:21
16.30 T1 basket 11 Wellnes centar ‘Zona optimizma’ – Platina 10:14
19.20 T1 basket Wellnes centar ‘Zona optimizna’ - Design studio ‘Clickman’ 9:15
Platina 2:0 35/17
Design studio Clickman 2:1 22/30
Zona optimizma 0:2 19/29
Ekipa KK Aranđelovac je otkazala učešće.
GRUPA C
22.15 T2 basket 46 Plandište-Etno restoran ‘Dinar’ 9:17
16.15 T1 basket 10 Knez-Štreberi 9:9 (2:1)
19.35 T1 basket 33 Plandište-Štreberi 0:11
19.20 T2 basket 32 Knez-Etno Restoran ‘Dinar’ 5:12
17.30 T1 basket 19 Knez-Plandište 9:7
17.30 T2 basket 20 Štreberi¬-Etno Restoran ‘Dinar’ 9:21
Etno restoran “Dinar” 3:0 50/23
Knez 2:1 25/29
Štreberi 1:2 30/32
Plandište 0:3 16/37
GRUPA D
15.15 T1 basket 3 Vrsac.MojKraj.rs –Neizbežni 2:5
21.40 T1 basket 43 Cerak-Eskada bar 11:13
19.50 T2 basket 36 Eskada Bar-Vrsac.MojKraj.rs 21:7
18.30 T2 basket 28 Cerak-Neizbežni 13:3
16.45 T2 basket 14 Vršac.MojKraj.rs – Cerak 2:15
22.30 T1 basket 47 Neizbežni – Eskada bar 4:20
Eskada bar 3:0 54/22
Cerak 2:1 29/18
Neizbežni 12/35
vrsac.mojkraj.rs 0:3 9/41
GRUPA E
16.00 T1 basket 8 Fine Caffe –Stovariste Garant 4:6
15.30 T2 basket 6 Elektrometal plus-Jagodara 21:16
17.15 T1 basket 17 Fine Caffe-Jagodora 9:5
17.15 T2 basket 18 Stovariste Garant-Elektrometal plus 16:10
18.15 T2 basket 26 Fine Caffe –Elektrometal plus 10:17
18.30 T1 basket 27 Stovariste Garant-Jagodara 16:13
Stovarište Garant 3:0 38/27
Elektrometal plus 2:1 48/42
Fine caffe 1:2 23/28
Jagodara 0:3 34/46
GRUPA F
15.45 T1 basket 7 KK Buducnost NS – Knige 17:3
21.25 T2 basket 42 Web media agency - Kumarina ekipa 11:11 (0:2)
18.15 T1 basket 25Kumarina ekipa-Knige 19:10
17.45 T1 basket 21 Web media agency - KK Buducnost NS 14:16
20.35 T1 basket 37 Kumarina ekipa - KK Budućnost NS 18:17
16. 45 T1 basket 13 Knige-Web media agency 3:15
Kumarina ekipa 3:0 50:38
KK Budućnost Novi Sad 2:1 50/35
Web media agency 1:2 40/32
Knige 0:3 16/41
GRUPA G
15.15 T2 basket 4 Fast food Foodini - Salticon Neiskusni 8:7
16.30 T2 basket 12 23-Salticon Neiskusni 7:3
17.45 T2 basket 22 Fast food Foodini-23 – 14:15
23 2:0 22/17
Fast food foodini 1:1 22/22
Salticon 0:2 10/15
Ekipa 3x3 Pazova je otkazala učešće
GRUPA H
15.30 T1 basket 5 Mid or fid-Uniks Plus 5:6
21.10 T2 basket 40 Sky bar- Kladionica ‘Planet win 365’ 14:19
22.30 T 2 basket 48 Kladionica ‘Planet win 365’-Mid or fid 11:0
17.00 T2 basket 16 Sky bar-Uniks Plus 14:5
18.00 T2 basket 24 Uniks plus- Kladionica ‘Planet win 365’ 8:12
18.00 T1 basket 23 Mid or fid-Sky bar 6:10
Planet win 365 3:0 42/22
Sky bar 2:1 38/30
Uniks plus 1:2 19/31
Mid or fid 0:3 11:27
Parovi 1/8 finala su:
I1. Arno Gujon – Design studio “Clickman”
I2. Platina – Picerija “Masters”
J1. Etno restoran “Dinar” – Cerak
J2. Knez – Eskada bar
K1. Stovarište Garant – KK Budućnost Novi Sad
K2. Elektrometal plus – Kumarina ekipa
L1. 23 – Sky bar
L2. Fast food foodini – Planet win 365
Parovi ¼ finala
I1/I2 – J1/J2
K1/K2 – L1/L2
Polufinalni dueli 1x1 će igrati
Stefan Ristić – Bojan Ristić
Nikola Vujović – Stefan Petrović
Rezultati šutiranja za 3:
Stefan Dimitrijević 12
Zoran Luković 10
Milan Munižaba 10
Nikola Vujović 9
Marko Jovanović 9
Dejan Blagojević 8
Aleksandar Bugarin 7
Danilo Čičarević 7
Dragoslav Pavlović 7
Koča Jovović 7
Igor Santrač 7
__________________
Srđan Popović 6
Bojan Radivojević 6
Davor Narančić 6
Vladan Blažić 6
Željko Krle Jovanović 5
Miroslav Dobrosavljević 5
Damir Pap 5
Stefan Momirov 5
Faris Verljašević 5
Igor Mirosavljev 5
Darko Seleši 5
Mladen Zlatić 4
Uroš Vasilevski 4
Miloš Milin 4
Milan Vujičić 4
Stefan Marković 3
Nemanja Mrđa 3
Milan Jovanović 1
Igrači koji su označeni tamnije će sutra nastaviti takmičenje u šutu za 3.