ponedeljak, 19 maj 2014 00:00

Akcija - Sat za Srbiju

Napisala 
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)

Na Fejsbuku se pojavila grupa u kojoj se građani Srbije pozivaju da danas, 19. maja, od 20h do 21h isključe što veći broj električnih uređaja u svojim domovima. Na taj način će pomoći elektromreži Srbije i poplavama ugroženim građanima.

“Ko je u mogućnosti, neka ovo pravilo ispoštuje svakog dana od 20h do 21h. Takođe je bitno da nakon 21h ne upalite odmah struju, već prvo sačekajte 2-3 minuta, jer je istovremeno uključivanje velikog broja potrošača takođe opterećenje za mrežu. Time bismo pomogli elektromreži Srbije i našim građanima koji su ostali bez struje i svojih domova”, navela je ova grupa.

Više informacija može pronaći na linku ispod

https://www.facebook.com/events/762164677140590/

Pročitano 4895 puta Poslednji put izmenjeno sreda, 21 maj 2014 12:25
Andrea Gašparević

andrea.gasparevic@studentivrsac.com

Budi u toku! :)

Prijavite se na mejling listu kako biste na vreme dobili važna obaveštenja.

Šta najviše nedostaje mladima u Vršcu?

Poslovne mogućnosti i zaposlenje - 50%
Obrazovni i naučni resursi - 0%
Kulturni sadržaji (muzeji, galerije, bioskopi) - 50%
Zabavni sadržaji i mesta za kupovinu - 0%
Nešto drugo - 0%

Ukupno glasova: 2
Glasanje je završeno, dana : april 9, 2026